Przykladowe menu Angielskiej diety

W żadnym wypadku nie wolno stosować następujące produkty:
cukier i słodycze;Angielska dieta menu na 21
ciasta i wyroby mączne w angielskiej diecie na co dzień brakuje;
marynaty, ogórki i wędliny są wyłączone;
komponując menu na 21 dzień w angielskiej diety należy wykluczyć fast-food, półprodukty i inną żywność z dodatkiem składników chemicznych;
słodkie napoje z gazem.
Przykładowe menu Angielskiej diety Jak już wspomniano, zaczyna się diety z podnośników dnia, w ciągu którego można zaspokoić swój organizm tylko 2 kromki razowego chleba, wypić 1 kieliszek czerwonego soku pomidorowego i nieograniczoną ilość mleka o niskiej zawartości tłuszczu.
Tym, którzy żołądek nie toleruje mleko można zastąpić jogurtem. Wodę można spożywać w nieograniczonych ilościach. Menu drugiego dnia powtarza menu pierwszego, a trzeci jest białka. Jego dieta angielskiej diecie taka:
na śniadanie kubek herbaty z mlekiem i jeden , który można lekko posmarować miodem lub umieścić kawałek sera;Angielska dieta menu na obiad można ugotować porcję ryby lub mięsa drobiowego. Piec w piekarniku kawałek cielęciny, które mogą korzystać z 2 łyżki. l. zielona fasola; kwasowej ziemniaka;
na obiad 2 jajka ugotować i pokroić sałatka z warzyw.
Menu 4 – warzywnego dnia angielskiej diecie:
na śniadanie sok jabłkowy i para pomarańczy;
na obiad przygotować ragout warzyw i bulionu z warzyw. Wszystko to można jeść z kawałkiem chleba;
obiadokolacja składa się z wszelkich surowych warzyw i owoców;
na obiad ugotować kilka ziemniaków i gotować sałatka jarzynowa, go olejem słonecznikowym i sokiem z cytryny. Herbata z miodem.
Ostatnie dwa dni później należy obrócić lub powtarzać co 2 dni. Oczywiście, to jest menu wytrzymać nie każdy ma siłę, ale uciekać nie jest zalecane, dlatego lepiej trochę go "wzmocnić" biustem kaszy rano lub musli.
Do herbaty pozwolić sobie kanapkę z serem, częściej pić jogurt, ryazhenka lub kefir. Wychodzić z układu zasilania trzeba stopniowo, stopniowo wprowadzając do swojej diety zwykłych produktów spożywczych. Ale zasad zdrowego odżywiania trzeba trzymać dalej, a jeszcze najlepiej zwiększyć aktywność fizyczną. Powodzenia!
Spradź tutaj: swingers club łódź