Paris Saint-Germain - Toulouse FC 0:0

spilar.jpgW Champions League piłkarze dosłownie świeciły PSG w Ligue 1, jednak szereg przyjechaliśmy trochę awarię kłopotliwe. A jednak jest to naprawdę mocno zbliżyć głowę Monako że piątek wahał się wylądować Bastia. Stale poprawia Toulouse może sensacyjnym sukcesie podziękować bramkarz Albano Lafont.

W istocie, Tuluza sytuacji i po prostu osiemnaście zna jako następcę Hugo Lloris, w tej chwili, lidera francuskiej drużyny narodowej. Prawie dwumetrowy Habán ma w jego wieku, wielki wgląd i sprzętu sportowego całkiem przyzwoicie. To właśnie on, w wielu przypadkach drużyny przyjezdnej przeciwko jasnego ulubionych, wiele gospodarstw.

Abraham zasadził Paryżanie cztery gole w wtorkowego pojedynku Barcelony, i choć nadal nie zakłady sportowe Unibet można liczyć na kapitana Thiago Silva i nowo także został ranny Angel Di Maria, na boisku wyraźnie dominowały w tym meczu. Na przykład, posiadanie wyraźnie zabrzmiało na ich korzyść, a 75 procent nie było niezwykłym numer.

Po pierwsze, kto wytrzymał na mężczyznę Toulouse w rękawice, był na początku gry, Lucas Moura, który bardzo ładnie z zaspolupracoval Rabiotem. Dwie minuty później zastřeloval również Edinson Cavani, który zdecydował się na kurs obok bramy. Z drugiej strony, bramkarz Trapp, który na pewno miał o wiele mniej pracy, musiał zlikwidować dalekiego zasięgu próba Óscar Treja.

W 52 minucie zdobyli gola najbliżej domu, ale Edinson Cavani strzelił z bliska tylko słupek. Draxler z Verrattim w małych odstępach czasu również nie uda, Lafont interweniował w obu przypadkach. W 68 minucie zespół miał trener Unai Emery pecha, ponieważ Marquinhosovu nagłówek przypadkowo zatrzymał się na drodze do współpartnera bramy Kimpembe.

Patrząc w dłuższej perspektywie czasowej, jak to robi w tej chwili nasiąkliwość Princes Park, w ciągu ostatnich 82 meczów przed własną publicznością PSG przegrał tylko dwukrotnie. W maju 2014 roku nie udało Rennes, w marcu ubiegłego roku, a następnie Monaco. Łączne saldo ciągu Ligue 1 wynosi imponującymi 63 zwycięstw, 17 remisów i tylko dwie porażki.