Dzieci manicure - nowy kierunek usług salonów piękności

Dzieci manicure - nowy kierunek usług salonów piękności. Ale korzyści nie rozumiem wielu rodziców. Zacznijmy od podstaw - należy wziąć pod uwagę ważne cechy wzrostu i budowy dziecka paznokcie.
Szybkość wzrostu paznokci u mężczyzn powyżej, niż u kobiet. Jeszcze szybciej paznokcie rosną u dzieci. Dla nich idealny europejski manicure. Ale technologia prowadzenia manicure dla dzieci różni się od dla dorosłych.
Jest to spowodowane przez niektóre anatomiczne cechy dziecięcego nail urządzenia. Paznokcie zaczynają powstawać jeszcze w rozwoju płodu z embrionalnych paznokci, które później pozostają w postaci na całe życie. ( stanowi cienką warstwę naskórka, bardzo mocno przylegający do płytki paznokcia i rośnie wraz z nią.) Ale w łonie matki paznokcie odrastają tak nieznacznie, że u noworodka paznokci płytka tylko zakrywa, że łożyska paznokcia, nie tworząc wolnej krawędzi paznokcia.
Budowa paznokcia dziecka podobnie z "dorosłym" paznokciem, ale struktura jest różna. Główną cechą jest wysoka elastyczność dziecięcych paznokci, co zapewnia wysoką zawartością wilgoci (wody). To warto wziąć pod uwagę podczas wykonywania dziecięcego manicure. A mianowicie: nie stosować pilnik gradacji poniżej 240 grys.
Tylko do 15-16 lat (w zależności od cech organizmu) paznokieć jest ostatecznie uformowane i możliwe jest zastosowanie innych technik obróbki paznokci: nieporęcznych, sprzętu, spa manicure.
Kolejną cechą, która określa specyfikę manicure dla dzieci, jest bardzo duży , a także cienki naskórek i skóra na krawędziach paznokci (skóra wałków). Z tego powodu u dzieci często występuje zakażenie części paznokcia i powstawanie zadziorów.
Jak już wspomniano, w ciągu wieku szkolnym paznokci płytka może być cienka. Dzieje się tak w związku z tym, że teren paznokci (matrix) wystarczająco długa. Co może spowodować także pojawienie się tak zwanych "białych plam" w grubsze płytki paznokcia. Specjaliści nazywają to zjawisko fałszywych .
Jakie są korzyści dziecięcego manicure?
Procedura uczy chłopców i dziewcząt z dzieciństwa dbać o siebie, o swój wygląd. Zgadzam się, nie lubię robić interesy z kolegami w pracy, w ręce których tak , że nawet najbardziej znośnego człowieka budzi wstręt;
Po drugie, schludny manicure u dzieci pomaga walczyć z - zwyczaj gryźć paznokcie. Szczególnie skuteczny dla dziewczyn. A jeśli mistrz będzie oryginalny dzieci paznokci (nail design), to dążenie pochwalić się przed koleżankami na pewno będzie w stanie chęć gryzienie piękno;
Nawet małe dziewczynki w wieku przedszkolnym często są postrzegane za dopasowane jej sukienki i samodzielnym nakładanie mamy kosmetyki. Mądrzy rodzice wykorzystują to w dobrych celach i, albo zabierają swoje dzieci ze sobą do salonu piękności na sesję dziecięcego manicure, albo bawią domową pielęgnacją paznokci. To jeszcze jeden powód, dla ścisłej komunikacji, która bardzo zbliża i pozwala uniknąć wielu problemów w relacjach z dziećmi w wieku przejściowym.