A ona ma poslala, aby sa napil vody

Strana Autorský: www.banaby.sk

A ona ma poslala, aby sa napil vody. Bola som zahanbená, že som nevedel. A prečo sa to stalo? Pretože sprievodca lekár, deň čo deň vysvetľovať to isté, tak zvykli na skutočnosť, že KAŽDÝ vie, čo urobiť pred ultrazvuk, ani si myslia, že idem prvýkrát a neviem to. Vysvetlite mi to raz, keď som sa nemusel dostať do ťažkej situácie.
Čo už vieme, že pre nás je úplná jasnosť o dieťa — je neznámy. Dokonalú čistotu pre ženy, ktoré urobili niektoré potratov, že potrat pred 12 týždňov, neznáme mladé dievča, nič, ale slovo potrat nie je na starosti. A úloha matky, aby sa dcéra v tejto situácii. Povedať vopred, čo sa deje v určitých prípadoch. Nechajte etické underpinnings problému. Hriech nie je hriech, žien to robí, a malá žena potrebuje vedieť o všetkom vopred, aby sa snažte, aby sa k tejto situácii. Forewarned je forearmed. Toto nie sú prázdne slová. To je pravda života. Ak dievča vie, čo sa chystá jeden mladý muž, ona si zrejme vo svojej posteli, ona bude myslieť vopred, ísť, alebo nie. Ale ak ona je nevinný, potom tam bude plač.
Môj manžel a ja som sa dohodli, že otázka o vzťahu muža k žene — to je jeho úlohou, povedzte jeho dcéra. Nie je možné poprieť vplyv otca na sexuálna výchova dcéra a matka — syn. Ak máte deti, ste konfrontovaní s, že syn sa chystá oženiť matka a dcéra sa chystá oženiť sa s otcom. Nie je to detinské hlúposť. Je to celkom vážne obdobie, vyrastal, dieťa pridružených rodič opačného pohlavia, s všetky ostatné mužov a ženy. Matky na syna stelesnením všetky ženy, otca svojej dcéry — to všetko muži. Výber partnera, nemáme dokonca si myslím, že pri pohľade na rodičov. Ak rodičia, ako sme my, ktorí hľadajú, ako chcú. Ak sa vám nepáči, nie vyzerajúce ako ich. V každom prípade, celý výber je v porovnaní s nami, rodičmi, ako rodičia sú dôležité pre detského vzdelávania a na ich budúce šťastný rodinný život.
Môj otec je 58 rokov, matka vzťah sa neustále súperenie. Druh robí, ktorú chcete navštíviť, ale každé stretnutie končí v škandál. Spýtal som sa ho:
-To, čo nechcete žiť?
A to všetko z môjho detstva. Moja babička je veľmi panovačný človek, ona len mal dosiahnuť najviac. Ona a deti požadoval, aby v rovnakom čase to vždy zdalo, že neprišiel. Pozrela sa na chyby v nich.
— Sme Irka (môj otec je sestra) všetko, čo sa zdá ako najhoršie.
Povedal som mu: "A moja matka tiež prišiel s nami."
autor článku: detske postielky a prislusenstvo